Interiéry na míru zajistí pohodlný domov 

Chcete rekontruovat nebo nově vybavit byt, dům, kancelář či firemní prostory? Ať už je to celý prostor interiéru nebo jen jedna místnost, máte vždy na výběr. Jedna z možností je vybrat a nakoupit si jednotlivé kusy nábytku, vyplnit s novými kousky prostory a začít znovu bydlet či pracovat. Druhá, a dle našich úvah mnohem praktičtější a přínosnější možnost, je zavolat nám a nechat si vybavit interiér na míru. 


Jaké výhody se skrývají ve službě interiéru na míru? 


V prní řadě se ušetříte o spoustu času, trápení a starostí. Nebudete si muset na každou práci shánět nové řemeslníky či firmy a strachovat se, jak na sebe budou práce navazovat. Vše pro Vás zařídíme my. Kromě nejrůznějších stavebních prací navíc nabízíme zakázkové truhlářství a naší prací je také výroba nábytku na míru. Nábytek na zakázku je úžasný v tom, že nemusíte řešit skládání různých setů skříněk a jiných kusů nábytku, tak aby vyřešili co nejlépe prostory. Nám stačí vzít si rozměry a s Vámi zkonzultovat Vaše představy, volbu materiálu a design a pak už jen vyrobit, co si žádáte. Tak vyplníme dokonale zvolené místnosti bez zbytečného plýtvání prostorem. 

 

Rozsah našich prací předčí Vaše očekávání

Nabízíme Vám nábytek na míru, ať už se jedná o celé kuchyně na míru, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, dveře na míru, ale i pohovky, postele, křesla či jídelní sestavy. Stačí zadat nám Vaši představu a my Vám připravíme nejvhodnější řešení za výhodné ceny. Nábytek vyrábí naši truhláři s mnohaletými zkušenostmi, kteří se zaměřují na dokonalé řešení všech detailů a individuální přístup ke každé zakázce. Po výrobě Vám nábytek dopravíme na místo, kde také provedeme odbornou montáž. 

V naší nabídce najdete také služby dodávání elektroniky včetně bílých spotřebičů. Máte-li v plánu zabudovat do Vaší kuchyňské linky spotřebiče, zajistíme Vám komplexní služby od výroby kuchyňské linky na míru včetně dodání a zabudování spotřebičů, montáže, až po záruční a pozáruční servis. 

Kvalitní materiály, vysoce profesionální řemeslné zpracování, individuální přístup k řešení každé zakázky a komplexní služby v oblasti rekonstrukce a realizace interiérů, to jsou výhody, které Vám nabízíme. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 602 370 737 nebo na e-mailové adrese  pro více informací či domluvení osobní schůzky. Připravit Vám pohodlný a pěkný domov je pro nás radostí.