Stavíte dům? Využijte naše stavební práce nejen pro kvalitní bydlení


Nabízíme kompletní stavební práce, vybrat si však můžete i z jednotlivých služeb, které využijete například během rekonstrukcí bytových jednotek. Stavba domu probíhá v několika fázích a ukončit ji můžeme dle Vašich přání a požadavků v různém čase rozestavěnosti. Úplně jako první však proběhne společná konzultace, abychom vše mohli vyhotovit k Vašemu plnému očekávání. Následně vytváříme projekty rodinných domů či jiných staveb, které až po odsouhlasení a případných úpravách budeme realizovat. 


Z jednotlivých služeb, které nabízíme, si můžete vybrat zednické práce, zateplení budovy či zateplení střechy, obkladačské práce a dále provádíme také montáž oken, natěračské či lakýrnické práce, případně demoliční práce a mnohé další. Zajímavou službou jsou pak také rodinné domy na klíč, o nichž si přečtěte více v článku Stavíme domy na klíč


Stavíte-li dům, rekonstruujete byt či zateplujete prostory, není nic jednoduššího než nás kontaktovat a zkonzultovat Vaší představu, ať už o provedení nebo cenovou, a společně ji dovedeme do úspěšného konce. Komunikace se zákazníkem je pro nás nejdůležitějším bodem před realizací, ale také během ní. Naši profesionální a zkušení pracovníci pak udělají vše, co bude v jejich silách, aby splnili Vaše očekávání.